imageTanie rozmowy do Polski z telefonu komórkowego
 
   
1.5p/minute

tanie rozmowy  do Polski na telefony stacjonarne

8p/minute tanie rozmowy do Polski na telefony komórkowe
Text & Talk Terms & Conditions
By using this service you consent to the Terms and Conditions as follows:
T&C: Ask bill payer’s permission before using the service. SMS costs £5 (£3, £10, etc) + standard SMS. Calls charged per minute & apply from the moment of connection. A connection charge equal to twice the pence per minute rate (up to a maximum of 30 pence) for the relevant country is also charged per call. An access charge is also charged for the call to our 0161 or 0207 or 0208 or 033 number, at your service provider's standard rate or included in your call package. We will automatically top-up with £5.00 credit if you are a user of the 80876, 84459 and 80077 code or with £10.00 credit if you are a user of the 67400 code before your calling credit is about to run out. To cancel simply text STOP to 80077 or 67400 at any time. Credit expires 3 months from your last top-up. LATEST UPDATE: Virgin customers cannot use this service. Orange and T-Mobile customers are only allowed 1 top-up per day. PINs will not be sent to T-Mobile customers, who can only use the credit from the mobile the top-up was made from. Service provider: Planet Numbers Ltd. For customer services please call 0333 370 2588
Aby zakupić kredyt na rozmowy do Polski:
1. KupKredyt

 

Wyślij wiadomość z tekstem POLONIA na numer 68888. Wiadomość kosztuje £5 +std. SMS
2. Rozmawiaj  
Następnie zadzwoń do Polski używając numeru dostępowego 033 33 218 739, poczekaj na powitanie i wybierz numer w Polsce...
...(po wybraniu numeru w Polsce zaczekaj tylko na połączenie, nie przyciskaj innych klawiszy)
3. Oszczędzaj  
To wszystko - już możesz rozmawiać - wypróbuj teraz! Prosimy nie wybierać przycisku inicjującego połączenie ponownie.
Inne-kraje-cennik  
 
Ile minut do Polski ? Dla kogo jest ten serwis ?
Ile to kosztuje ?

Co zrobić w przypadku problemu ?

Z jakich telefonów mogę dzwonić Polski ? Czy można doładować kredyt przed wyczerpaniem ?
 

Jeżeli posiadasz darmowe minuty na numery stacjonarne w swoim abonamencie to połączenia z numerem 0161 328 2820 z Twojego telefonu komórkowego mogą wliczać się w darmowe minuty (zawsze sprawdź u operatora sieci przed użyciem usługi).
Uwaga: jeżeli nie posiadasz darmowych minut lub połączenie z numerem dostępowym nie wlicza się w darmowe minuty, koszt połączenia za minutę wyniesie: od 0.5p/min do Polski + standardowy koszt połączenia z numerem 0161 pobieranym przez operatora Twojej sieci - zwykle ta opcja nie jest opłacalna. Przykładowy cennik z telefonów na kartę (bez abonamentu) podany jest tutaj: jak dzwonić do Polski z telefonów na kartę.  Zakupiony kredyt jest ważny przez 90 dni od daty zakupu.

Ile minut do Polski na telefony stacjonarne?
 
 
Ilość minut do Polski na tel. stacjonarny/ koszt za minutę w pensach/ koszt za rozpoczęcie rozmowy w pensach Kup kredyt, wyślij słowo kluczowe na numer:
£5 333 minut/1.5p/5p sms: Polonia na numer: 68888
przykład 1:  5 minut = 7.5p (za rozmowę) + 5p (za połączenie) = 12.5p Jeżeli rozmawiasz zwykle krócej niż 10 minut to rozważ usługę POLSKA!
przykład 2:  30 minut = 45p (za rozmowę) + 5p (za połączenie) = 50p Jeżeli rozmawiasz zwykle krócej niż 10 minut to rozważ usługę POLSKA!
przykład 3:  60 minut = 90p (za rozmowę) + 5p (za połączenie) = 95p Jeżeli rozmawiasz zwykle krócej niż 10 minut to rozważ usługę POLSKA!

Ile minut do Polski na telefony komórkowe ?
 
Jeżeli rozmawiasz do 10 min. krótko i często sprawdź poniższą opcję:
Ilość minut do Polski na tel. komórkowy/ koszt za minutę w pensach/ koszt za rozpoczęcie rozmowy w pensach Kup kredyt, wyślij słowo kluczowe na numer:
£5 62 minut/8p/5p sms: Polonia na numer: 68888
przykład 1:  5 minut = 90p (za rozmowę) + 5p (za połączenie) = 95p Jeżeli rozmawiasz zwykle krócej niż 10 minut to rozważ usługę POLSKA!
przykład 2:  30 minut = £3.90 (za rozmowę) + 5p (za połączenie) = £3.95p Jeżeli rozmawiasz zwykle krócej niż 10 minut to rozważ usługę POLSKA!
przykład 3:  60 minut = £7.80 (za rozmowę) + 5p (za połączenie) = £7.95p Jeżeli rozmawiasz zwykle krócej niż 10 minut to rozważ usługę POLSKA!

 

Dla kogo  jest serwis tanich rozmów do Polski ?


Dla wszystkich, którzy dzwonią do Polski z telefonów komórkowych lub stacjonarnych i chcą zaoszczędzić. Jeżeli posiadasz darmowe minuty na numery stacjonarne w swoim abonamencie to połączenia z numerem 0344 545 0033 z Twojego telefonu komórkowego mogą wliczać się w darmowe minuty (zawsze sprawdź u operatora sieci przed użyciem usługi). - za minutę rozmowy do Polski zapłacisz tylko 0.5 p. Ilość wykorzystanego kredytu zostanie odjęta od £5, które wcześniej zakupiłeś wysyłając sms.
Przykład: kupujesz kredyt wysyłając sms za np. £5. Kredyt daje 1000 minut na telefony stacjonarne w Polsce. Przykładowo posiadasz 500 darmowych minut u swojego operatora. Zakładając, że połączenie z naszym numerem dostępowym -standardowy numer stacjonarny 0208... lub 0207...- wlicza się w darmowe minuty, to za 10 minut rozmowy zapłacisz : 5p z naszego kredytu + 10 minut z darmowych minut u swojego operatora . Po rozmowie pozostaje: £4.95 kredytu zakupionego u nas i 490 minut darmowych minut u Twojego operatora.
Uwaga: jeżeli nie posiadasz darmowych minut lub połączenie z numerem dostępowym nie wlicza się w darmowe minuty, koszt połączenia za minutę wyniesie: 0.5p/min do Polski + standardowy koszt połączenia z numerem 0207 lub 0208 pobieranym przez operatora Twojej sieci - zwykle ta opcja nie jest opłacalna. Przykładowy cennik z telefonów na kartę (bez abonamentu) podany jest tutaj: jak dzwonić do Polski z telefonów na kartę. Kredyt jest ważny przez 90 dni od daty zakupu.

Z jakich telefonów mogę dzwonić Polski ?

Ze wszystkich sieci komórkowych w Wielkiej Brytanii (poza Virgin): T-Mobile, Vodafone, O2 lub Orange, 3. W usłudze za £5, £3 lub £1.5 po zakupieniu kredytu otrzymasz  wiadomości z numerami dostępowymi oraz numerem PIN. Dzięki numerowi PIN zakupiony kredyt może zostać użyty z dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego!

Ile to kosztuje ?

Używając sms'a płacisz standardową opłatę za wysłanie wiadomości tekstowej (zwykle 12p). Otrzymujesz następnie wiadomość, która kosztuje £5, £3 lub £1.5. Kredyt jest ważny przez 90 dni od daty zakupu.

Czy można doładować kredyt przed wyczerpaniem ?

Tak. Powtórz standardowe kroki doładowywania konta. Jeżeli masz np. 40p, wyślij wiadomość Brytania i twoje konto zostanie doładowane na £5.40! Kredyt jest ważny przez 90 dni od daty zakupu. Jeżeli Twój kredyt jest na wyczerpaniu w trakcie połączenia? Możesz dalej kontynuować rozmowę! Twoje konto zostanie doładowane automatycznie. Otrzymasz SMSa z informacją o pobraniu £5 - wysokość automatycznego doładowania wynosi zawsze £5.
Aby zrezygnować z usługi automatycznego doładowania wyślij sms o treści STOP na numer 80077 lub przerwij rozmowę przed wyczerpaniem kredytu. Konto jest doładowane automatycznie tylko wówczas jeżeli po wyczerpaniu kredytu nie przerwiesz rozmowy.


Co zrobić
w przypadku problemu ?

Zadzwoń do nas. Biuro obsługi klienta/ pomoc techniczna dla sms Brytania & Polska (po Polskiu): 02084979210 dla sms Polonia 0844 552 8575.

Jak dzwonić tanio do Polski ?

Bez względu na to czy mieszkasz w Anglii na stałe, czy jesteś turystą lub klientem biznesowym, nie musisz wydawać sporych sum, aby zadzwonić do Polski z telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Z serwisem tanie-rozmowy-do-Polski.eu koszty rozmów telefonicznych z Polską z telefonu stacjonarnego lub komórkowego będą minimalne. Nasz najnowocześniejszy sprzęt telekomunikacyjny pozwala dzwonić do Polski z zachowaniem najwyższej jakosći połączenia z każdego miejsca w Wielkiej Brytanii. tanie-rozmowy-do-Polski.eu nie pobiera ukrytch opłat, nie musisz wykupywać abonamentu oraz jest bardzo prosty w użyciu. Co więcej otrzymujesz usługę wysokiej jakości po minimalnej cenie. Bądź w kontakcie ze swoją rodziną, znajomymi lub klientami i dzwoń tanio do Polski korzystając z naszych usług tanie-rozmowy-do-Polski.eu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ?

tanie-rozmowy-do-Polski.eu specjalizuje się od roku 2003 wyłącznie w połączeniach telefonicznych z Polską i z tego powodu zawsze dbamy o to, żeby nasze ceny rozmów do Polski były najbardziej atrakcyjne na rynku, a jakość połączeń najwyższa. Oferujemy serwisy w języku Polskim oraz angielskim. Dotyczy to zarówno naszych usług jak i obsługi klienta

Pamiętaj, aby sprawdzić koszt połączeń do Polski z telefonu komórkowego, klikając na zakładkę na górze strony pod tytułem: tanie rozmowy do Polski z telefonu komórkowego.

Do Polski możesz dzwonić za pomocą numerów dostępowych z telefonu stacjonarnego lub krótkiego kodu i doładowań SMSem z telefonu komórkowego.

Istnieje również możliwość skorzystania z abonamentu z telefonu komórkowego £10 / na 30 dni. Otrzymujesz wówczas nieograniczoną ilość minut na połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce. Dzwonisz do Polski,i kiedy chcesz i rozmawiasz tak długo, ile masz ochotę, Za jedyne 10 funtów można wykonać dowolną liczbę połączeń przez 30 dni od daty zakupu. Najlepszy sposób na tanie połączenia dla osób, które dzwonią do Polski bardzo często i rozmawiają bardzo długo! Kliknij na poniższy link lub skorzystaj z linku do nieograniczonych rozmów w menu produktów na górze strony.

Ile mogę zaoszczędzić dzwoniąc do Polski?

Wszystkie reklamowane stawki na tanie rozmowy do Polski są dla klientów, BT, Sky, o2 stacjonarny, Vodafone stacjonarny i Orange stacjonarny. W przypadku innych dostawców sieciowych, takich jak TalkTalk i Virgin skontaktuj się z biurem obsługi klienta danego dostawcy. Jak widać, za pomocą połączenia poprzez tanie numery dostępowe możesz zaoszczędzić niewiarygodne sumy na rachunkach za telefony do Polski i nie musisz się rejestrować, nie potrzebujesz karty kredytowej lub przedpłat.

Sprawdzaj naszą stronę, aby być na bieżąco z najtańszymi stawkami za rozmowy do Polski. Aktualizujemy nasze ceny raz w miesiącu, więc zalecamy regularne sprawdzanie, aby nie przegapić najtańszych dostępnych połączeń. Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera będziemy informowali cię o aktualizacjach, ale tylko gdy koszt rozmów do Polski potanieją. Albo po prostu dodaj tę stronę do ulubionych.

Ułatwienia & porady

Jeśli wykonujesz połączenia do Polski z telefonu komórkowego to najlepiej zapisać numer dostępowy i numer w Polsce w swoich kontaktach, jako jeden.

Wszystko co musisz zrobić, to umieścić pauzę ('p') pomiędzy numerem dostępowym i numerem telefonu w Polsce i zapisać go w kontaktach. Po zakończeniu powinno to wyglądać tak: 00845XXXXXXp00XXXXXXXXXX. W ten sposób,  aby zadzwonić do Polski  korzystając z taniego numeru dostępowego, wystarczy wybrać kontakt z książki telefonicznej i rozmawiać.

Sposoby dodawania pauzy ('p') pomiędzy numerem dostępowym i numerem w Polsce mogą być różne w zależności od marki telefonu komórkowego. Na przykład w telefonach Nokia, należy nacisnąć przycisk, * (gwiazka) 3 razy. W iPhone, dodając kontakt, naciśnij [+*#] przycisk na klawiaturze telefonu, a następnie wybierz "pauza".

Rozmowy do Polski z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:

Koszt połączeń z numerów dostępowych 02, 03, 08 i 09 do Polski będzie pobierany przez BT, Sky, O2, Vodafone stacjonarne i Orange stacjonarne. Koszt rozmowy do Polski jest wliczony do reklamowanej ceny. Wszystkie sieci pobierają opłatę za połączenie/rozpoczęcie rozmowy, między 9p a 13.24p. Koszty za połączenie/rozpoczęcie rozmowy  z telefonów Virgin lub TalkTalk mogą być nieco wyższe. 

Polecamy kursy angielskiego w Anglii oraz kursy angielskiego w Anglii 10% taniej niż bezpośrednio w szkołach.